Dzienna dawka witamin, zastrzyk z inspiracji, lekarstwa na mniejsze i większe bolączki! Wszystko to znajdziemy w ofercie marki House Doctor! Taką właśnie pierwszą pomoc dla domu zapewnia duńskie rodzeństwo: Rikke Juhl Jensen, Gitte Juhl Capel i Klaus Juhl Pedersen – właściciele firmy.

Wielbiciele skandynawskiego wzornictwa będą zachwyceni kolekcją na 2015! Jest prosto, jasno, z pomysłem, blisko natury (zobaczcie jak dużo roślinek jest na zdjęciach, istna domowa dżungla!). Ceny drobiazgów nie odstraszają. Meble od House Doctor to już trochę większy wydatek.
Na co warto zwrócić uwagę w tej kolekcji? Na pewno na piękne szkło (butelkowa zieleń i to przezroczyste), fajne wazony (origami) i osłonki na doniczki. Do tego kosze, pudełka i pojemniki. Gdybym miała wybrać coś „naj” to byłby to czarny wieszak na ubrania. Bez dwóch zdań!

Rzeczy od House Doctor można kupić w wielu polskich sklepach. Zainteresowanych odsyłam chociażby do scandiloft, amazingdecor, squarespace, scandiliving i chwilainspiracji.

fot. House Doctor