Hiszpańską markę Bobo Choses znają z pewnością Ci rodzice, którzy lubią oryginalne, utrzymane nieco w klimacie vintage ubrania dla swoich pociech. Takich printów i wzorów nie znajdziemy w popularnych sieciówkach. W sierpniu wszystkich fanów brandu (a więc i mnie!) czeka miła niespodzianka. Bobo Choses wkracza na nowe pole swoją kolekcją MAISON dla domu. Co w niej znajdziemy? Przede wszystkim melaminowe naczynia: kubki, talerze i tace. Melamina w przypadku maluchów sprawdza się wszak idealnie! Nie tłucze i nie rysuje.

Do tego w kolekcji dostępne będą ręczniczki do rąk (25x25cm) a także słynne, tradycyjne japońskie ręczniki – ściereczki tenugui. Tenugui to nie tylko bawełniane kawałki materiału do wycierania rąk czy twarzy. Japończykom służą one także do pakowania jedzenia, prezentów, jako maty do posiłków, do wiązania w małe tobołki, do noszenia na głowie czy karku podczas upałów. Pomysłowe prawda? Muszę sobie taki japoński ręczniczek sprawić! Ma on dość poręczne wymiary 45×92,5cm.
Najbardziej w kolekcji Maison podobają mi się proste, lekko nostalgiczne owocowe printy. Gruszki, banany, jabłka, ananasy. Te pyszności uwielbiamy wszyscy: maluchy jak i całkiem już dorośli! Kolekcję Maison Bobo Choses od sierpnia kupicie w sklepach online! Jestem ciekawa cen!