Boże Narodzenie tuż, tuż… Ulegam magii tych jedynych w swoim rodzaju Świąt i wraz z Rosenthalblog.com ogłaszam dla Was konkurs!  Do wygrania designerska nagroda główna! Jaka? Taka jaką lubicie najbardziej, bo w tym konkursie wybierzecie ją sami spośród tych podanych poniżej!  Oto możliwe opcje:

- ROSENTHAL –  pozytywka z kolekcji Warhol Christmas,
- KARTELL –  zielona lampa „Take”,
- LBP –  lampa „Kropla Rubinowa”,
- ALESSI – korkociąg „Anna G.”,
- ESNOBISMO – Rosenthal Versace, kubek „It’s Christmas”,
- GOEBEL – świecznicz proj. James Rizzi.

Miniatury_prezenty

Dodatkowo zostaną wyróżnione trzy osoby! Do nich powędrują urocze, porcelanowe aniołki z dzwoneczkami z najnowszej kolekcji Rosenthal.

aniołek

Co trzeba zrobić żeby wygrać? To proste! Napiszcie w komentarzu do tego wpisu czym dla Was jest magia Świąt. Zostawcie do siebie kontakt – najlepiej email. Najbardziej interesująca wypowiedź zostanie nagrodzona nagrodą główną, trzy otrzymają nagrody dodatkowe. Nie zapomnijcie także polubić inkpink.pl i udostępnić konkursowy post na facebooku. Zabawę zaczynamy dziś. Kończymy 16 grudnia 2014. Wyników szukajcie już 17 grudnia na rosenthalblog.com

PS. Bliźniacze konkursy odbędą się także na Rosenthalblog.com  EWAIWNETRZE.PL oraz  MYLOVESHABBY! Tam także możecie spróbować swoich sił!  Powodzenia!

 

Regulamin konkursu