Piękny i trwały zapach w mieszkaniu to marzenie wielu z nas. Dziś pokazuję zapachowe lampy prosto z Paryża, które szybko i dyskretnie napełniają pomieszczenia subtelną wonią. Uwaga – od wyboru aromatów i kształtów może się Wam zakręcić w głowie. A na koniec niespodzianka – konkurs!

Lampe Berger Paris to francuska marka, która liczy sobie już grubo ponad sto lat, a jej ambasadorką była sama Coco Chanel! Jej nazwa pochodzi od Maurcie Bergera, farmaceuty i wynalazcy porcelanowego palnika katalitycznego. To właśnie ten palnik jest sercem i duszą lamp zapachowych Berger.
Na zewnątrz lampy to małe dzieła sztuki. Przypominają luksusowe flakony perfum. Wystarczy wspomnieć, że w ich projektowanie niejednokrotnie angażowały się tak słynne marki jak Lalique, Galle czy Baccarat i wszystko staje się jasne. Lampy zapachowe Berger Paris świetnie wtopią się więc w nasze mieszkanie. Dobrze im będzie na toaletkach, w łazience, czy na komodzie. Wybór wzorów i kolorów jest bardzo szeroki. W ofercie marki znajdą dla siebie coś fani stylu glamour, minimalizmu, klasycznej elegancji a także klimatów etno.

Jak działają lampy zapachowe Berger Paris?
Wystarczy zapalić palnik napełnionej wcześniej ulubionym olejem lampy i dać mu dwie minuty na rozgrzanie. Po zdmuchnięciu płomienia nasza lampa rozpoczyna swoją pracę – oczyszcza powietrze i uwalnia wspaniały zapach! Wszystkie przydatne informacje znajdziecie w instrukcji obsługi dołączonej do każdego opakowania.

Dlaczego warto kupić lampę zapachową Berger Paris?
Te lampy oczyszczają powietrze, także z nieprzyjemnych woni (na przykład dym tytoniowy) i wspaniale je aromatyzują. W dodatku wyglądają po prostu dobrze. Mogą też być doskonałym prezentem, także ślubnym.

Gdzie kupić produkty Lampe Berger Paris?
Dostaniecie je w salonach Rosenthal lub zamówicie online na www.lampeberger.com.pl

A teraz obiecana niespodzianka – KONKURS z Lampe Berger Paris. Do wygrania piękna lampa Berger Paris w wersji minimal – szary model BINGO wraz z olejkiem zapachowym Oceaniczna bryza. Wartość zestawu to aż 240 złotych! Jak wygrać? To proste!

zestawnagrodbergerparis1

 

Napiszcie w komentarzu pod tym postem z jakim zapachem kojarzy Wam się szczęście i dlaczego. Wygra najciekawszy wpis – liczę na Waszą kreatywność! Konkurs trwa od dziś do 25 czerwca. Ogłoszenie wyników najpóźniej 30 czerwca.

Nie zapomnijcie polubić na facebooku inkpinka i Lampe Berger Polska!

Jeśli chcecie zwiększyć swoje szanse na wygraną odwiedzajcie także koniecznie zapachowe posty na Rosenthalblog, na przykład TEN. Tam również Lampe Berger Paris do wygrania! Zapraszam!

Regulamin konkursu.

 

UWAGA: Dodane 30.06!

Gratulacje! Szarą lampę Berger Paris za swój wpis o ukochanych zapachach szczęścia otrzymuje danusia! Z lauretką kontaktuję się już mailowo, a wszystkim dziękuję za tak liczny udział w konkursie!

Zapraszam na kolejne konkursy, które już wkrótce ;-)!