Tegoroczny Łódź Design Festival to dla mnie szczególnie miłe wydarzenie. W festiwalowym programie znalazła się bowiem gala wręczenie nagród w konkursie „Blog Design” magazynu Dom&WnętrzeŁódź Art Center. W tym konkursie JURY przyznało mi tytuł BLOGERA ROKU! Co za radość! Ogromna motywacja i sygnał: jest OK! Teraz mogę starać się jeszcze mocniej! Dziękuję za to wielkie wyróżnienie! Dodało skrzydeł! Poniżej fotka z wręczenia nagród!

lodzDesignFestival2014-

A dalej będzie już o ŁDF zgodnie z tytułem wpisu. Brave New World – to tegoroczne hasło ósmej już edycji festiwalu. Nowy, lepszy świat poprzez design? Czy to możliwe? To pytanie krąży nad wystawowymi halami Art Inkubatora na Tymienieckiego. Mam nadzieję, że tak!
Moja ulubiona wystawa festiwalu – Strefa Testów. Można badać, eksplorować, eksperymentować, dotykać eksponatów i na nowo odkrywać rzeczy wydawałoby się oczywiste. Tu z dziecięcą dociekliwością sprawdzimy podstawowe materiały: papier, drewno, metal i tekstylia! No i jeszcze kolekcja polskiego wzornictwa NASZ (kurator Studio Rygalik). 100% pięknych przedmiotów! Do tego dzięki Uli Michalak miałam szansę na udział w jednym z wielu spotkań Meetblogin!
Więcej na zdjęciach!
PS1. Ruszajcie do Łodzi! ŁDF trwa do niedzieli, a wraz z nim dziesiątki warsztatów, prelekcji i imprez towarzyszących.
PS2. Uważajcie na korki i roboty drogowe w centrum. Mogą trochę namieszać w planach! ;-)