Wiosna nieśmiało puka do naszych drzwi. A wraz z nią na inkpink.pl pomysły i inspiracje na aranżację balkonu, tarasu, werandy, ogrodu…

Wyobraźcie sobie pokój, w którym sufit zastąpiono niebiem, ściany drzewami, a dywan trawnikiem. A wszystko co pozostało, to pojedyncze meble na czele z ponadczasową, niewiarygodnie wygodną sofą. – w ten sposób o werandzie czy ogrodowej aranżacji marzy Philippe Starck. Ten jeden z najbardziej utalentowanych designerów stworzył dla marki DEDON zestaw ogrodowy RAYN.

DEDON to firma, która specjalizuje się w projektach typu outdoor. Jeżeli jesteście na etapie planowania swojej letniej przestrzeni zajrzyjcie koniecznie do ich katalogu, bez względu na to czy Wasz balkon lub ogródek ma 5 czy 40 metrów kwadratowych.   

Wracając do RAYN’A. Ten modułowy komplet można zestawiać i rozbudowywać w zależności od własnych potrzeb a przede wszystkim powierzchni, którą mamy. Dysponujemy modułami kanapy, leżakiem, stolikami kawowymi, lounge chair, podnóżkami. Kolory: przybrudzona biel i delikatna szarość.  No i te miękkie poduchy plus plecionka. Popatrzcie na te zdjęcia. To się nazywa wymarzony relaks!