Idealny pokój dla czterolatki, czyli jaki? Taki, który „rośnie” razem z dzieckiem i jest w zgodzie z jego zainteresowaniami! Taki, w którym znajdziemy wygodne łóżko, kącik do zabawy i miejsce na zabawki. Fajnie, gdyby szedł ramię w ramię z najnowszymi trendami w urządzaniu, a dziecko chłonęło dobry design niejako przy okazji już od najmłodszych lat. Dziś na inkpinku jest właśnie taki pokoik zaprojektowany i umeblowany przy udziale Eweliny Gawlik i sklepu Muppetshop.
Mała właścicielka tego miejsca codziennie budzi się i zasypia w lesie. Zamiast zieleni mamy jednak w przeważającej większości biel. Witamy w brzezinie! Sporo tu jej mieszkańców – wiewiórek, dzięciołów, sikorek, jeżyków i szczygłów. Część z nich jest namalowana na ścianie, reszta to drewniane figurki. Prawda, że pomysłowe? Która dziewczynka oprze się urokowi słodkich, małych przyjaciół? Następny leśny akcent? Proszę bardzo! Oto ryciny z mapą Stumilowego Lasu i jego mieszkańcami: Puchatkiem, Tygryskiem, Krzysiem.
Co jeszcze znajdziemy w pokoju? Szare meble belgijskiej marki Quax (łóżko, komoda) oraz hit blogów i instagramów parentingowych stolik-biureczko Les Gambettes z krzesełkami. Klimat podkręcają shuttersy osłaniające okno, półka Loop od Petite Friture i skrzydlata mata-dywanik na podłodze. Zwróćcie uwagę na oświetlenie – giętą, miętową lampę Jielde, kinkiety i tę wiszącą od Karlssona. Kropką nad i są zabawki – tu ukochane przez wiele małych dziewczynek myszki oraz króliczki Maileg, mini gitara i miś Paddington na półce z książkami.

Jak się Wam podoba taki leśny zakątek dla dziewczynki?

fot. Piotr Tuora.