Wyprzedaż ruszyła! Także w sklepach z wyposażeniem wnętrz i dodatkami. Nie posiadam się z radości! Poniżej mała ściąga o tym co, gdzie i jak!

ZARA HOME – wyprzedaż trwa już od 20 czerwca (zarówno online jak i w sklepach), właśnie wkroczyła w swój drugi etap. Obecnie możemy liczyć na zniżki rzędu 30-50%. Plusik: dostawa do sklepu rzeczy zamówionych w internecie jest darmowa!

Home&You – wraz z początkiem lata w salonach i sklepie online ceny dodatków oraz akcesoriów spadły nawet o 50%. A, że za sprawą nawet drobnych ozdób przeprowadzimy spektakularną i szybką metamorfozę warto odwiedzić Home&You. I tak na przykład poszewka Irene została przeceniona z 29,00 zł na 14,50 zł, narzuta Barrel ze 169 zł na 84,50 zł, a zasłona Aria z 49 zł na 24,50 zł!

DUKA – tu też widać letnie obniżki. Rabaty siegają 50%. Dzisiaj oglądałam przecenione lampiony, sztućce i zestawy piknikowe. Dużo taniej kupimy także ceramikę. Naczynia do opiekania w kratkę zjechały o 20% w dół!

BoConcept - letnia wyprzedaż mebli i dodatków rozpoczęła się  1 lipca. Design Sale obejmie nie tylko produkty z ekspozycji, ale także wycofywane z asortymentu serie sof, stołów i systemów regałowych. Można też kupić sofy Carmo i Arco, systemy regałowe Lecco i Volani, stoły Butterfly w promocyjnych cenach, niższych o 25%. Wyprzedaż potrwa do końca lipca!

Almi Decor – tu wyprzedaż trwa także w najlepsze. Zniżki w sklepach i online sięgają aż 70%! Sporo ceramiki i sztućców w obniżonych cenach. Warto sprawdzić!

Bed&Breakfast Home – uwielbiam ich poduszki i serię Love Birds. Jutro pedzę do Galerii Mokotów sprawdzic ofertę Summer Sale! Rabaty pojawiły się 1 lipca. Podobnie w MUJI Polska – obniżka trwa od 1 lipca!

A w IKEA sporo promocyjnych ofert – płyta kuchenna za 1 zł przy zakupie kuchni METOD lub obniżki z cyklu „koniec serii” – na przykład na lustro Hemnes – 149,99 zł zamiast 199,99 zł.

MINT GREY – w butiku weekend rabatu z okazji urodzin – minus 25% na wszystko! Akcja trwa od 04. do 05.07.2014. Wszystkiego naj Mint Grey!