Jaki jest idealny dom? Dla jednych będzie to taki z widokiem na morze. Dla innych to nowoczesny loft w minimalistycznym, industrialnym stylu albo rustykalna chata z bali. A może idealny dom to po prostu wspólne wieczory z rodziną i przyjaciółmi? Nie ma jednej odpowiedzi na to pytanie. Chyba każdy jednak w swoim wymarzonym, idealnym domu chciałby mieć porządek. A ten łatwiej utrzymać korzystając z pomocy sprawdzonych produktów. Pamiętacie kosmetyki do wnętrz Perfect House o których pisałam już jakiś czas temu TUTAJ? Właśnie teraz można je wygrać wraz z bonami do IKEA o łącznej wartości 7500zł! Jak tego dokonać?

1. Zróbcie zdjęcie pokazujące czym dla Was jest idealny dom.
2. Zdjęcie wraz z jego opisem (własną wizją idealnego domu) wyślijcie za pośrednictwem TEGO formularza do 30 listopada 2016.

Ogłoszenie wyników nastąpi 8 grudnia. Do wygrania są trzy bony do IKEA na trzy, dwa i tysiąc złotych w zestawie z kosmetykami Perfect House oraz trzy wyróżnienia (bony po 500 złotych plus zestawy Perfect House). Szczegółowy regulamin i więcej informacji o konkursie znajdziecie na stronie perfecthousekosmetyki.pl

Powodzenia!

idealny_perfecthouse

Organizatorem konkursu jest Perfect House – marka pierwszych w Polsce kosmetyków do wnętrz od firmy Barwa. To linia 9 produktów do pielęgnacji wnętrz, które wyróżnia skuteczność, perfumeryjny zapach i oryginalny design opakowań.