Ostatnia niedziela była dla mnie super przygodą. A wszystko za sprawą targów designu organizowanych przez MyBaze. Razem z 7 innymi blogerkami przygotowałyśmy w parach 4 stylizacje wnętrz. Każda z nich miała być inna, każda miała wykorzystywać wyłącznie meble i dodatki dostępne na targach.

Razem z Magdą z Pracowni Projektowej Pe2 postanowiłyśmy stworzyć mini salonik na powierzchni 2×2. Miało być dynamicznie i wzorzyście. I chyba było? ;) Zaczynając od ścian pomalowanych Śnieżką Satynową (kolory to Śnieżnobiały i Cisza nocy) w pionowe pasy, a na złotych poduchach od Magiel Pop i literach od Twórczywa kończąc. Za bazę posłużyły nam retro stoliki i fotel w pepitkę od Vintage Store Konstancin. Klimat podkręciły: fotel w krowie łatki od Minimi Design, futrzaste stołki Monkey Machine oraz lampy i meblowe nóżki od Daj mi nogę!  A całości dopełniły skóry od Gie El Home oraz dodatki z butiku Chwila Inspiracji – miedziane lustro od House Doctor i papierowe ozdoby pomysłu Rie Elise Larsen. Pojawił się także designerski, bezprzewodowy głośnik Leitz. Na stoliku nie mogło zabraknąć porcelany od Ende Ceramics. Wcześniej znałam już ich białe twarzyczki-filiżanki. Teraz postawiłyśmy z Magdą na złoto!
Większość elementów stylizacji kupicie na MyBaze.com!

paseczkimybaze

Bardzo dziękuję Organizatorom! Wszystko było na medal! Różnorodność i bogatą ofertę Targów docenili zresztą goście odwiedzając tłumnie Dom Towarowy Braci Jabłkowskich podczas dwóch dni ich trwania!

stylpaski

A poniżej także aranżacje koleżanek – Kasi i Moniki (męska sypialnia), Magdy i Oli (pokoik dziecięcy) oraz Marty i Asi (miodowy salonik). Endżoj!

Ps. A na fanpejdżu MyBaze możecie już głosować na swoją ulubioną stylizację. O TUTAJ! ;-)

wnetrzazblogerami