Lipiec rozpieszcza nas falą upałów (uff jak gorąco), czereśniami i wakacyjnym okresem relaksu. Nie ma to jak letni wieczór w mgiełce ulubionego aromatu. Dziś lista dziesięciu świec zapachowych w sam raz na lato!

swiece zapachowe, yankee candle, zapachy

1. Czarna jak smoła i niesamowicie aromatyczna świeca o zapachu czarnego kokosa od Yankee Candle. Pachnie plażą, wiórkami kokosowymi i egzotycznymi wakacjami! Duży słoik około 95 złotych, mały około 40 złotych.
2. Zapach popcornu prażonego na nadmorskim molo. To znajdziecie w świecy od Bath&Body Works Summer Boardwalk. Cena około 85 złotych.
3. Dla miłośników świeżych zapachów  kolejna propozycja od Yankee Candle. Tym razem cytryny prosto z Sycylii! Mmmm!
4. Tę świecę rozpalam ostatnio bardzo często. Turkusowe niebo,  mokre drewno wyrzucone na brzeg i morska piana. Bardzo wakacyjnie! Duży słoik około 95 złotych, mały około 40 złotych.
5. Ekonomiczna propozycja od IKEA za 7,99 zł. SINNLIG w kolorze niebieskim pachnie morską bryzą!

świece, świece zapachowe, zapach na lato

6. Egzotyczny owoc mango w szklanym słoiczku ze świecą. Bolsius, do kupienia w każdym Rossmannie za 9,99 złotych.
7.  Świeca o zapachu łąkowych kwiatów i ziół. Wax Lyrical Candle, 29,90 zł.
8. Truskawki od Bolsius. Czas palenia około 23 h. Dostępna w drogeriach Rossmann, 9,99 złotych.
9. Woodwick, Beach Boardwalk to zapach spaceru po nadmorskiej promenadzie, gofrów i białego piasku! Cudownie! Duży słoik – 125 złotych.
10. Świeca zapachowa Escape zachęca do letniej ucieczki od zgiełku. Namawia do odpoczynku w otoczeniu egzotycznego aromatu grejpfruta, cytryny i swojskiej szałwii.