Śniegu jak na lekarstwo. Dobrze, że chociaż w domu można wyczarować zimową atmosferę. W Święta mieszkanie wypełnia się cudnymi zapachami pieczonego ciasta, pomarańczy i choinki prosto z lasu. Jak zatrzymać ten klimat na całą zimę? Można całkiem łatwo przy pomocy zapachowych świec. Poniżej moja lista 10 najfajniejszych zimowych zapachów.

swiecezima

  1. Bath&Body Works Evergreen, tu poczujemy sosnę, świerk i odświeżającą miętę. Cena regularna 89 zł za dużą świecę z trzema knotami. Polujcie na promocję na wyprzedaży!
  2. Bath&Body Works Winter Candy Apple – dla miłośników kandyzowanego jabłka, skórki cytrynowej, cynamonu i piżma. Cena jak wyżej.
  3. Yankee Candle, Christmas Garland, pachnie igliwiem i Świętami Bożego Narodzenia! Średni słoiczek to wydatek około 79 zł.
  4. Ikea SINNLIG – tea lighty pachnące kruszonką i jabłkami! 7,99 zł za 30 sztuk.
  5. Bath&Body Works Fresh Balsam, średnia świeca w słoiczku o aromacie drzewa cedrowego i świerkowych igiełek. Cena na wyprzedaży 6,25$.
  6. Pat&Rub, świeca zapachowa Cynamon, Goździk, Pomarańcza. Ciepły i lekko pikantny ekoaromat Świąt i zimy. Cena: 55 zł.
  7. Yankee Candle, Angel’s Wings – wata cukrowa i kremowa wanilia – jak znalazł na mroźną zimę. Niezbędny dodatek – kakao z piankami! Duży słoik to wydatek około 95 zł.
  8. H&M HOME, Pine Forest, i zapach sosnowego lasu mamy na wyciągnięcie ręki. W dodatku w pięknym, marmurowym słoiczku! Cena: 29,90 zł.
  9. Parks London, świeca o zapachu drzewa cedrowego, goździków i pomarańczy – w sam raz na zimę. Działa relaksująco i rozgrzewająco! Cena regularna to około 30 funtów, w promocyjnych cenach już od 59 zł!
  10. F&F Home z waniliową nutą w pięknym słoiczku. Cena zachęcająca – 14,99 zł.

swiecezima2