To już kolejny raz gdy COS i HAY podejmują wspólne działania (jakiś czas temu pisałam o kooperacji obu marek przy kolekcji dla dzieci). Teraz przyszedł czas na całkiem dorosłą kolekcję!
W wybranych salonach marki (niestety nie w Polsce) dostępne są już dwa modele stolików zaprojektowane przez COS, HAY i Tomasa Alonso. Do tego także online pojawiły się starannie wyselekcjonowane przez obie marki przedmioty, między innymi: szklanki, poduszki, misy,  tace, grzebienie, świeczniki i kartonowe pudełka, z których słynie duńskie HAY. Oczywiście wszystko w minimalistycznym duchu, który łączy ze sobą obie marki.

Zawsze podziwialiśmy to, co tworzy HAY oraz wartości tej marki, które są nam bardzo bliskie. Klienci COS interesują się designem i architekturą wnętrz – uznaliśmy, że nadszedł odpowiedni moment, by włączyć do naszej oferty produkty, które uzupełnią pod tym kątem nasze kolekcje. Zadbaliśmy też o to, aby w naszej selekcji produktów HAY znalazło się coś odpowiedniego do każdego pomieszczenia, stylu czy przedziału cenowego. Lubimy mówić o tej współpracy jak o spojrzeniu na HAY oczyma COS -powiedział Martin Andersson, główny projektant szwedzkiego COS.
Już od wielu lat, współpraca na wielu płaszczyznach z marką COS sprawia nam dużo przyjemności. Sądzimy, że działania HAY mieszczą się gdzieś pomiędzy architekturą a modą, więc pracując z COS czujemy się jak w domu - dodali Mette i Rolf Hay, twórcy HAY.
I co Wy na to?

fot. materiały prasowe COS