Końcówka sierpnia to tradycyjnie już czas, kiedy na rynku pojawia się świeżutki katalog IKEA. A wraz z nim, wiadomo, trochę nowości. Polski katalog IKEA na 2016 wychodzi po raz dwudziesty! To okrągłe wydanie pod hasłem „Drobne rzeczy nadają życiu smak”. Poświęcone jest głównie życiu w kuchni i wokół niej. Docenią to z pewnością wszystkie łasuchy, zdeklarowani biesiadnicy, łowcy smaków i kucharze amatorzy. A takich mam wrażenie nie brakuje. Sama zaliczam się do tej szerokiej grupy :).

katalog IKEA 2016

Już od poniedziałku 24 sierpnia katalog IKEA może trafić do Waszych rąk i skrzynek. A ja kilka chwil wcześniej donoszę o nowościach! A zatem co nowego?
Fronty kuchenne Märsta ze zintegrowanymi uchwytami, pojemniki na żywność z serii ON THE GO, taborety Råskog, a także dwa piekarniki i idealnie dopasowane do nich designem i kolorystyką okapy kuchenne.  Do tego całkiem udane sztućce, a także piękna kolekcja tekstyliów kuchennych IKEA 365+, które zaprojektowała Maria Vinka. Nowością jest także kolekcja SITTNING. Znajdziemy w niej dodatki pomocne przy długim biesiadowaniu z rodziną lub przyjaciółmi – zastawę, szkło, obrusy. Nowości z IKEA obejrzycie już teraz w inkpinkowej galerii. Wpadło Wam coś w oko?