W zeszłym tygodniu odbyła się premiera najnowszego katalogu IKEA. To znaczy tyle, że mamy końcówkę sierpnia i że w Waszych skrzynkach katalog już jest albo pojawi się lada dzień. To znaczy także, że są już dostępne nowości od IKEA. Mały przegląd tych najfajniejszych dzisiaj na blogu. W weekend przewertowałam cały katalog i tak, tak, mam już swoich faworytów!
Najświeższa edycja katalogu jest jak mówi okładkowe hasło dla wszystkich, którzy chcą żyć po swojemu. Świetnie! Kto z nas nie lubi produktów uszytych na miarę, dopasowanych do naszych potrzeb, aktywności, do naszego stylu życia. I tak nie musimy przecież wcale jeść posiłków wyłącznie na wykwintnej zastawie. Każdy talerz może być inny, pochodzić od innego kompletu. Ważne, by to nam było wygodnie! Ubrania możemy przechowywać w szafach, skrzyniach, albo na stojących wieszakach. To my wybieramy po swojemu! A oto mój wybór!

Numer jeden - szklana misa VARDAGEN do sałatek, sosów, przygotowywania posiłków (15,99 zł sztuka). Najbardziej cieszy w niej dziobek – koniec kłopotów przy przelewaniu ciasta czy płynów!
Numer dwa – drzwi do systemu METOD KALVIA z wykończeniem z folii. Rysunek na nich przypomina nowoczesne dzieło sztuki!
Kolejna nowość to mobilna kuchnia SUNNERSTA, ażurowa, lekka. Docenią ją osoby często zmieniające lokum i te o ograniczonym budżecie. W oko wpada także rattanowe, bujane krzesło GRONADAL (499 zł). Zawsze o takim marzyłam, no i jeszcze o drewnianej werandzie ;-)! Fajnym uzupełnieniem oferty są metalowe stoliki kosze KVISTBRO (139 i 199 zł). Na koniec muszę jeszcze napisać o biurku/konsolce do pracy na stojąco (KNOTTEN, 499 zł), jutowym dywanie TILST (129 zł) i ciekawej serii szafek LIXHULT (dywan i szafki zgrają się kolorystycznie).
A Wy co z Ikeowych nowości wybraliście dla siebie?