Dla wszystkich gości inkpink.pl, fanów designu i miłośników pięknie urządzonych wnętrz przygotowałam aromatyczną niespodziankę – KONKURS. Do wygrania pachnący zestaw marki Pat&Rub: świeca do domu o zapachu jodły, sosny i jałowca oraz nagietkowe mydło.

Jak wygrać? To proste!

Napisz mi w mailu w kilku zdaniach jaki letni zapach lubisz najbardziej i dlaczego! Odpowiedź wyślij na agnieszka@inkpink.pl w temacie maila wpisując KONKURS – Zapach lata.

Wybiorę najlepszą i najbardziej kreatywną według mnie odpowiedź. Jej autor otrzyma zestaw od Pat&Rub pakowany w ekoworeczek! Wosk sojowy i olejki eteryczne wyczarują zapach lasu w Twoim mieszkaniu, a w łazience poczujesz nagietki! Konkurs trwa do 1 lipca! Ogłoszenie wyników najpóźniej 10 lipca. Przed wzięciem udziału zapoznaj się z REGULAMINEM.

PS. Nie zapomnij polubić inkpink.pl na Facebooku ;-)

 

UPDATE!
Bardzo dziękuję za wszystkie zgłoszenia w konkursie „Zapach lata”! Ich liczba przerosła moje wyobrażenia . Przeczytanie Waszych prac zajęło sporo czasu, a wybór tej jedynej nie był łatwy. Szczęśliwą laureatką zostaje… ta dam ta dam … Ilona Pietrusewicz! Zwyciężył zapach augustowskiego lasu! Gratuluję! Do Ilony powędruje zestaw Pat&Rub!

Zachęcam do wpadania na www.inkpink.pl
Być może wkrótce pojawią się nowe niespodzianki