Jak już dobrze wiecie uwielbiam TK MAXX. W ich sklepach zawsze można znaleźć prawdziwe perełki i to w cenach do 60% niższych od tych regularnych! Często wpadam tam więc na dział domowy i poluję na świetną, designerską pościel, drobne AGD bardzo dobrych marek, pledy i poduszki, zastawę stołową czy świece w ulubionych zapachach. Oczywiście zdarza mi się także buszować na dziale zabawkowym, kosmetycznym i odzieżowym. Jako fanka TK MAXX jestem ucieszona tym bardziej, że właśnie uroczyście otwarto piąty sklep sieci w Warszawie w Centrum Handlowym Janki! Oto kolejne miejsce do udanych zakupowych ekspedycji tym razem na południowej mapie miasta!
TK MAXX Janki to ponad 2000 metrów kwadratowych powierzchni czekającej na klientów od wczoraj. Mnie osobiście najbardziej cieszy wyjątkowo okazały dział dla domu. Obok tekstyliów, porcelany, szkła, zapachów, akcesoriów kuchennych i łazienkowych w sklepie dostępnych jest też sporo lamp, mebli, zegarów. Widzicie komódkę z wieloma szufladkami ze zdjęcia? To moja faworytka designem przywołująca stare, biblioteczne szafki. Teraz supermodna! W oko wpadły mi też zegary, szczególnie ten biały z maleńką, czerwoną kukułką. Nowoczesnemu wnętrzu doda odrobinę klimatu retro. No a koce? W sam raz na nadchodzącą jesień!
Zachęcam Was zatem mocno do odwiedzenia TK MAXX w Jankach (ulica Mszczonowska 3). A jeśli do Warszawy Wam troszeczkę nie po drodze to znajdźcie ten sklep w swojej okolicy. Wyszukiwarka z adresami i godzinami otwarcia jest o TUTAJ. Polecam także polubienie TK MAXX na facebooku. To właśnie na fanpage’u dowiecie się o akcjach specjalnych, promocjach i wielu atrakcyjnych konkursach.

PS. A jeśli chcecie zobaczyć próbkę tego,co między innymi da się kupić w TK MAXX zapraszam tu i tu. Zestawy piknikowy i świąteczny polecaja się Waszej uwadze ;-)!