Oto piękne, do tego polskie hotelowe wnętrza Galery69 stworzone przez wyjątkową parę Małgorzatę i Wojciecha Żółtowskich. Każdy z 21 pokoi jest inny, ale wszystkie wyrastają z jednego ducha. Jakiego? Pomysłu autorów. Każda rzecz  wybrana została osobiście przez Małgorzatę i Wojciecha. Tu nie ma sztampowych rozwiązań, jest za to sporo miejsca na oryginalność i kreatywność. Szczególnie zachwycają drewniane meble, nowoczesne ale i nawiązujące do otoczenia hotelu – warmińsko-mazurskich jezior i lasów. Krzesła, szafy, ławy i stoły powstają na miejscu w prowadzonej przez Małgorzatę i Wojciecha Manufakturze69. Podobne meble można zatem zamówić i kupić do swojego domu. Właściciele sami je projektują i produkują. O sobie zaś mówią tak:
Design to nasz siódmy zmysł. To nasz sposób na wyrażenie siebie i  na przekaz. Rodzaj powołania. Gdzieś u źródeł tego powołania jest protest przeciwko masowym produktom, szablonom i jednakowości. Szukaliśmy form i proporcji  spójnych z naszą wrażliwością i poczuciem estetyki, funkcji, które realizują postawione zadania oraz materiałów, które swoją naturalnością i trwałością będą zgodne z naszą filozofią. 

Pachnące drewno, hamaki, prywatny basen, kominki, widok z okien na jezioro i spora dawka sztuki wokół (własna galeria!). Jeśli marzy Wam się taki wypoczynek warto odwiedzić hotel Galery69 w podolsztyńskim Dorotowie. W takich uroczych miejscach naprawdę jakoś tak łatwiej o relaks! Hotel należy do sieci DesignHotels™.