Święta tuż-tuż. Wielkanocny wystrój wnosi do mieszkania świeżość i powiew wiosny. Warto zadbać by choć na tydzień lub dwa wnętrze za pomocą drobnych dodatków i zieleni odmieniło swoje oblicze. Oto garść świątecznych inspiracji zarówno dla wielbicieli kolorów, fanów stylo retro, miłośników sielanki jak i minimalizmu. Zaczynamy!

Jajka, króliczki, kurczaki, baranki
Bez tych świątecznych atrybutów Wielkanoc nie będzie już taka sama! Porcelanowe, drewniane, czekoladowe, wykonane samodzielnie lub kupione w sklepie. Kurczaków, jagniątek, króliczków, zajączków i jaj nie może zabraknąć w Twoim mieszkaniu. Wybierz takie, z którymi poczujesz się najlepiej. Możesz postawić na figurki, na porcelanę w świąteczne motywy, obrusy, serwetki czy bieżniki. Proste i białe jak pokazane w galerii propozycje z Empiku, lub tradycyjnie bajeczne jak te z kolekcji Spring Fantasy czy Farmer Spring od Villeroy&Boch.
Home&You, Almi Decor, H&M HOME i Tiger także przygotowały bogatą, wielkanocną ofertę.

Zielono mi!
Świeże kwiaty, wysiane zboże albo rzeżucha, bazie, gałązki z pierwszymi listkami wyczarują prawdziwie wiosenny klimat we wnętrzu. Jeśli chodzi o kwiaty najpiękniejsze świąteczne kompozycje stworzysz z hiacyntów, żonkili, tulipanów, szafirków i narcyzów. Pamiętaj także o bukszpanie. Jego gałązka położona na zastawie stołowej podczas wielkanocnego śniadania będzie bardzo prostym i miłym, zielnym akcentem.

Na zdjęciu głównym kolekcja Modern Spring Villeroy & Boch.