Marzy się Wam pościel od designera w dobrej cenie? 30 listopada zajrzyjcie koniecznie do Biedronki. Duet BOHOBOCO zaprojektował właśnie pościel specjalnie dla sieci popularnych dyskontów. W biedronkowej ofercie znajdzie się kilka kompletów pościeli w dwóch rozmiarach – 160×200 i 220×200 uszytej ze 100% satynowej bawełny. Kolory? Geometryczne połączenie czerni i bieli, pastele, szarość, kobalt i odrobina różu. Ceny: 89 i 99 złotych za komplet.

poscielbohoboco_biedronkaPraca nad projektem była dla nas ciekawym wyzwaniem. Projektując pościel, musieliśmy pamiętać o dwóch aspektach – estetycznym i praktycznym. To pościel najczęściej nadaje charakter całej sypialni i wpływa na jej styl. To z kolei bezpośrednio przekłada się na jakość snu – powiedział Kamil Owczarek.

To chyba pierwszy taki projekt BOHOBOCO. Do tej pory projektanci zajmowali sie głównie modą. Muszę przyznać, że ta marmurkowa pościel wpadła mi w oko, jestem ciekawa jej jakości.

Co powiecie na coraz bardziej popularną ostatnio współpracę projektantów i popularnych marek (Balmain dla H&M, Gosia Baczyńska dla Rossmanna, Paprocki&Brzozowski dla Biedronki)?

pościel BOHOBOCO pościel BOHOBOCO pościel BOHOBOCO