Dobrze czytacie, to nie błąd! #shelfie a nie #selfie! Oto gorący trend prosto z instagrama. Miłośnicy wnętrz i designu nie wrzucają już do sieci swoich „sweet foć”. Zamiast tego na instagramie lądują zdjęcia ich domowych półek czyli właśnie #shelfie. A co na tych półkach? Książki, kwiaty, figurki, pudełka, magazyny, długopisy i kredki, zabawki, kolekcje kubków i talerzy, akwaria, klatki dla chomików, skrzyneczki na biżuterię, płyty winylowe, plakaty i co jeszcze dusza zapragnie. Słowem wszystko! Mogą to być także półki sklepowe z interesującą zawartością! Zachęcam do samodzielnego wyszukania tego hasztaga na instagramie. Niektóre #shelfie robią ogromne wrażenie.

Jak zrobić dobre #shelfie?

To proste! Wyceluj obiektyw aparatu/telefonu na swoją ulubioną półkę najlepiej wtedy, gdy w pomieszczeniu jest dobre, dzienne światło. Podziel się tym zdjęciem w sieci. Nie zapomnij o dopisaniu hasztaga #shelfie w opisie. Zmienia się wystrój na półce? Dodaj nową fotkę! Otaguj wszystkie interesujące przedmioty, które znajdują się na zdjęciu.
A tu już kilka moich #shelfie z inkpinkowego instagrama. Jeśli jeszcze go nie obserwujecie to serdecznie zapraszam :Dhttps://instagram.com/inkpinkpl/!

wszystkie zdjęcia fot. inkpink.pl