Marzy Ci się las w środku domu? Najłatwiej będzie zacząć od tapety w drzewa. Ta, którą dziś pokazuję na blogu to klasyk nad klasykami – wzór Woods marki Cole&Son. Jeśli choć trochę interesujesz się designem i urządzaniem wnętrz z pewnością znasz tę leśną tapetę. Zaprojektował ją Michael Clark w 1959 roku. Po dziś dzień cieszy się ona niesłabnącą popularnością. Oczywiście Cole&Son wyprodukowali kilkanaście wariacji kolorystycznych (Twój las może być klasyczny czarno-biały, a także bladoróżowy, w miętowej zieleni, w magencie, odcieniach szarości i złota). Teraz w kolekcji Contemporary Restyled znajdziemy także dodatkowy wzór tapetydrzewa, na których rosną… gruszki i w kolekcji Whimsical drzewa z cudnymi, delikatnymi gwiazdkami.
Rolka tapety Cole&Son to wydatek około 400 pln. Nie jest zatem tanio. Natomiast tą tapetą raczej nie wykleja się całego wnętrza. Super atrakcyjnie wygląda ona na przykład na jednej ścianie. Wtedy „robi” nam pokój i staje się jego centralnym elementem.
Jeśli leśna tapeta Cole&Son przypadła Ci do gustu daj mi koniecznie znać w komentarzach. A może masz inne ulubione tapety w drzewiasty wzór?

fot. zara home

fot. zara home

fot. cole&son

fot. cole&son

fot. cole&son

fot. cole&son